Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Facebook
Youtube
-->
~ Wznowienie działalności leczniczej 21.03.2022 ~
~ Najlepsza woda siarczkowa na świecie ~
~ Prywatne Uzdrowisko z 180 letnią tradycją ~
~ Prywatny, ponad 100-letni Park Zdrojowy ~
Willa "Prus"
~ JEDYNA woda siarczkowa PRZEBADANA KLINICZNIE
(udokumentowane działanie lecznicze) ~
~ Zapraszają właściciele M.Cz. Sztuk ~
Uzdrowisko Solec-Zdrój
Jeżeli majówka to tylko ZDROWA , a my Wam to gwarantujemy od pokoleń oferując zabiegi w najlepszej wodzie siarczkowej na świecie!
Dziś chcemy zapoznać Was z klimatycznymi wnętrzami Willi "Irena".
Kilka słów o Willi "Irena":
Obiekt zaprojektowany przez architekta Jana Heuricha i wybudowany w 1911 roku. Jego nazwa pochodzi od imienia żony Włodzimierza Daniewskiego- lekarza zakładowego.
Willa "Irena" była siedzibą rodzinną Daniewskich i Dzianottów. Architektoniczny wygląd budynku przetrwał wojenne kataklizmy bez większego uszczerbku. Wraz z Ireną przetrwała piękna symboliczna dla naszego Uzdrowiska MAGNOLIA🌸🌸🌸
Dziś Willa "Irena " to jeden z 6 obiektów hotelowych naszego kompleksu Uzdrowiska.
Położona w centrum parku Uzdrowiskowego, oferuje niepowtarzalną artystyczną atmosferę, którą dodatkowo podkreśla stylowa architektura połączona z pięknem otaczającej natury.
Być może to ona przypadnie Wam do gustu na weekend majowy🌸Nie czekaj zadzwoń, zapoznaj się z naszą ofertą , chętnie służymy pomocą pod nr tel: 41 377 60 61 bądź e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do zasmakowania prawdziwego wypoczynku, życzymy mile spędzonych chwil w naszym Uzdrowisku.
Czekamy na Ciebie!🙂
cdn.🙂☘️🌞
Willa ,,Irena" jako dom rodzinny Daniewskich z roku ok 1922Willa ,,Irena" na przestrzeni latWilla ,,Irena" aktualnieWilla ,,Irena"Willa ,,Irena"Wejście do Willi ,,Irena" od strony tarasuWilla ,,Irena"Wejście na taras od strony ogroduWilla ,,Irena"Duży taras z widokiem na park i ogródTuż obok widoczne Apartamenty "Pod Magnolią" które sąsiadują z Willą ,,Ireną".Willa ,,Irena"Duże, tulipanowe kwiaty magnolii zachwycają już od początku kwietnia. Zdj. kwiecień 2021Słynna MangoliaWilla ,,Irena"Willa ,,Irena"Prezentujemy przykładowy pokój nr .7. w naszej Willi. Znajduje się on na parterze. Jesteśmy przekonani , że Państwu też się spodoba.  Wszystkie pokoje w Willi mają ten sam charakter wystroju.Widok z okna pokoju nr .7.Pokój nr .7.Tutaj znajdują się dwa pokoje nr .11. i .12.